• tak1.jpeg
  • tak18.jpeg
  • tak19.jpeg
  • tak20.jpeg

Светосавска прослава почела је молитвом и сечењем колача у холу школе. Приредба ученика млађих и старијих разреда нас је и ове године подсетила на лик и дело нашег просветитеља. Представљена је светосавска

филозофија живота обраћањем гледаоцима у виду обраћања посланика, наставника и медијских водитеља.Они су Саву сагледали као просветитеља,филозофа, зачетника културе који нас подсећа на врховне духовне и моралне вредности које и данас треба да буду путоказ.Драмски приказ је праћен плесним тачкама и хорским извођењем химне, нумера Врачарска звона и Свети Сава и Срби. Директорка Радица Каровић је својим поздравом и обраћањем присутнима подсетила на значај лика Светог Саве и просвете у друштву.

Фотографије са прославе погледајте овде